Haber

‘Kral Şakir’in galası İzmir’de yapıldı

Türkiye’nin en çok izlenen animasyon filmlerinden Kral Şakir’in son filmi “Kral Şakir: Devler Uyandı”, 11 Şubat’ta İzmir İstinye Park’ta gösterime girdi. Grafi2000’in kurucu ortağı, çizgi film tasarımcısının katılımıyla gerçekleşen gala, 11 Şubat’ta İzmir İstinye Park’ta yapıldı. Karikatürist ve yazar Varol Yaşaroğlu’nun canlandırdığı Kral Şakir karakteri büyük ilgi gördü.

Galada Varol Yaşaroğlu ilk olarak çocukların ve ailelerin sorularını yanıtladı. Kral Şakir’i her yaştan insanın çok sevdiğini belirten Varol Yaşaroğlu, galayla ilgili şunları söyledi: “Ben de İzmirliyim. Burada bu güzel ve yoğun ilgiyi görmek beni çok mutlu etti. Kral Şakir’i ve tüm sinema severleri filmimizi izlemeye davet ediyorum. son film.”

Galanın yanı sıra Senem Ok, Mine Zımba, Gülden Bolatoğlu, Gülşah Gemici, Sinem Demirhan, Gamze Eman, Pınar Yeşiltay Sevim, Sibel Erdoğdu, Alev Ayten, Güney Avcıbey, Hale Hacaroğlu, Başak Kurtuldu, Seçil Kurçak, Burçe Bülüşoğlu, Yeliz Gürhan, Ayşenur Öztaş, Özge Çekirge, Ferzan Yakupöz, Merve Babalık, Asya Cantürk, Hasret Erden ve Selin Öztürk Aydın katıldı.

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

haber-aydintepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu